Missuguses lennujaamas on ühelt lennult teisele ümberistumise ajal mõnus magada


Eesti on maailma lennunduse mõistes üsna kõrvaline koht ja paratamatult tuleb suurde enamusse sihtkohtadesse jõudmiseks ühelt lennult teisele ümber istuda. Ja kuigi üldjuhul jääb lendude vahele tund või paar, siis tihti tuleb viita oluliselt enam aega ja vahest lausa ka ööbida. Kui te mingil põhjusel ei saa või ei taha minna mõnda lennujaamahotelli, siis järgnev teave võib teile ehk huvi pakkuda.

Veebileht The Guide to Sleeping In Airports on teinud tänuväärset tööd enam kui 6200 reisija küsitlemisel ning pannud lühemaks või pikemaks uinumiseks sobivad maailma parimad ja halvimad lennujaamad järjekorda.

Eks kindlasti ei pruugi valim olla täiuslik ning klientide hinnangud kõikehaaravad, kuid mingi ülevaate annavad nad kindlasti.

Kõige paremad on:
1. Singapur Changi (SIN)
2. Sŏul Incheon (ICN)
3. Amsterdam Schiphol (AMS)
4. Oslo Gardermoen (OSL)
5. Hong Kong (HKG)
6. Dubai (DXB)
7. Frankfurt (FRA)
8. München (MUC)
9. Vancouver (YVR)
10. Denver (DEN)

Kõige hullemad on:
1. Pariis Charles de Gaulle (CDG)
2. Moskva Sheremetyevo (SVO)
3. New York John F. Kennedy Airport (JFK)
4. Los Angeles (LAX)
5. Delhi (DEL)
6. Chicago O'Hare (ORD)
7. Mumbai Chhatrapati Shivaji (BOM)
8. Manila Ninoy Aquino (MNL)
9. Rome Fiumicino (FCO)
10. London Heathrow (LHR)

Selle artikli lõpus on oodatud Teie omad kommentaarid Teie omade samateemaliste kogemuste kohta.

Tagasiviited

Selle artikli aadress tagasiviidete jaoks

See viide ei ole mõeldud klikkimiseks. Võid kasutada seda tagasiviideteks või pingideks oma ajaveebist. Viite kopeerimiseks kasuta oma veebibrauseri kontekstimenüüs ette nähtud käske (Internet Explorer - "Copy Shortcut", Mozilla - "Copy link location").

Ei ole tagasiviiteid

Kommentaarid

Näita kommentaare Loeteluna | Jutulõngana

Ei ole kommentaare

Lisa kommentaar

Tärnide vahel olev sõna kuvatakse paksus kirjas (näiteks: *sõna*) ning allajoonitud sõna saab teha alakriipsudega (näiteks: _sõna_).
Standardsed emotikonid nagu :-) või ;-) muudetakse piltideks.
Kommentaatorite e-posti aadresse ei kuvata veebis avalikult ning neid kasutatakse vaid järgmistest kommentaaridest teavitamiseks

Me soovime takistada veebirobotitel siia veebi kommentaarispämmi saata ja selleks palun sisestage see märgijada mide te järgneval pildil näete allpool olevale väljale. Teie kirjutatud kommentaari arvestatakse vaid siis kui pildil olev ja sisestatud märgijada on ühesugused. Samuti eeldame kommenteeri salvestamisel, et Teie brauseris on küpsiste kasutus meie veebis lubatud.